دوره تری‌دی‌مکس

تری‌دی‌مکس
تری‌دی‌مکس نرم‌افزار مدلینگ، انیمیشن و رندر می‌باشد. در طول دوره مدل‌سازی داخلی و خارجی ساختمان را از صفر تا صد بصورت کامل آموزش می‌بینید و بعد از مدل‌سازی از طریق موتور رندر وی‌ری متریال‌دهی انجام می‌دهید و رندر نهایی می‌گیرید.
مدرک رلیانس فرانسه پشتیبانی آنلاین پرداخت به صورت اقساط
 1. نصب برنامه و آشنایی با محیط برنامه و ابزار و منوها
 2. مدل‌سازی دوبعدی: معرفی، ایجاد، و ویرایش
 3. مدل‌سازی سه‌بعدی: معرفی، ایجاد، و ویرایش
 4. آشنایی با دوربین عکاسی و نحوه عملکرد آن در مکس
 5. نورپردازی: معرفی، ایجاد، ویرایش
 6. متریال‌ها: معرفی، ایجاد، و ویرایش
 7. آشنایی با موتور رندر وی‌ری و تنظیمات رندرگیری
 8. انجام یک پروژه داخلی به صورت کامل: شب و روز
 9. انجام یک پروژه خارجی به صورت کامل: شب و روز
 10. تنظیم رندر در فتوشاپ و رفع اشکال دوره
 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  بله. پیش‌نیاز این دوره، دوره اتوکد می‌باشد.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند، گواهی معتبر و بین‌المللی رلیانس فرانسه را دریافت خواهند کرد. این مدرک در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها قابل ارائه می‌باشد و صحت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت اصلی رلیانس فرانسه قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه مربوطه به بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)
 5. آیا امکان درخواست ریزنمرات دوره وجود دارد؟
  بله، پس از ثبت نمره توسط اساتید، دکمه درخواست ریزنمره ظاهر می‌گردد و با زدن برروی آن درخواست شما ثبت می‌گردد و پس از مدتی ریزنمرات شما برای‌تان ارسال می‌گردد.
 6. چگونه در کلاس شرکت کنم؟
  برای شرکت در کلاس درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را شروع کرده باشد، گزینه ورود به کلاس برای‌تان ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. (مشاهده راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها)
 7. سوالات بیشتری دارم. از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
  لطفاً ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. درصورتی‌که پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید از طریق چت آنلاین که در پائین سمت چپ دکمه آن وجود دارد، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما نیز سایر روش‌های تماس با پشتیبانی را مشاهده فرمائید.

برای ثبت‌نام در دوره تری‌دی‌مکس ابتدا در همین سایت ثبت‌نام نمایید.

ثبت‌نام در صاحو دیزاین