دوره اتوکد

اتوکد
دوره اتوکد برای ارائه مفاهیم اساسی، ابزارها و بهترین شیوه‌های برنامه ترسیم اتوکد طراحی شده است. شرکت‌کنندگان مهارت‌های لازم برای ایجاد طرح‌ها و نقشه‌های اولیه را با استفاده از نرم‌افزار اتوکد به دست خواهند آورد. موضوعاتی مانند طرح‌بندی طراحی، دستورات ترسیم، و سفارشی‌سازی محیط اتوکد با ابزارها و سبک‌ها را پوشش می‌دهد. در پایان دوره، دانشجویان در ساخت نقشه‌های دقیق، ویرایش مدل‌های پیچیده و تسلط بر رابط کاربری اتوکد مهارت پیدا می‌کنند.
مدرک رلیانس فرانسه پشتیبانی آنلاین پرداخت به صورت اقساط
 1. توضیح اصول ترسیم و نقشه‌خوانی: اصول نقشه‌کشی شامل مبانی و مفاهیم پلان، نما، مقطع، علائم و نمادهای مورد استفاده در نقشه‌ها می‌باشد
 2. اختصاص ۳/۲ زمان هرجلسه به آموزش نرم‌افزار همراه با رسم نقشه‌های مرتبط به دستورهای تدریس شده درهمان جلسه
 3. اختصاص ۳/۱ زمان هرجلسه به رسم نقشه بر اساس پیشرفت هنرجویان به منظور دوره دستورات جلسات گذشته و رفع اشکال هنرجویان
 4. رسم نقشه‌های اجرایی علاوه بر تمارین آموزشی دوره به‌منظور آشنایی هنرجویان با نحوه کار با نرم‌افزار در بازارکار
 5. برگزاری امتحان میان‌ترم و پایان‌ترم به صورت پروژه‌ای
 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  خیر. تمامی موارد مورد نیاز در این دوره پوشش داده خواهند شد.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند، گواهی معتبر و بین‌المللی رلیانس فرانسه را دریافت خواهند کرد. این مدرک در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها قابل ارائه می‌باشد و صحت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت اصلی رلیانس فرانسه قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه مربوطه به بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)
 5. آیا امکان درخواست ریزنمرات دوره وجود دارد؟
  بله، پس از ثبت نمره توسط اساتید، دکمه درخواست ریزنمره ظاهر می‌گردد و با زدن برروی آن درخواست شما ثبت می‌گردد و پس از مدتی ریزنمرات شما برای‌تان ارسال می‌گردد.
 6. چگونه در کلاس شرکت کنم؟
  برای شرکت در کلاس درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را شروع کرده باشد، گزینه ورود به کلاس برای‌تان ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. (مشاهده راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها)
 7. سوالات بیشتری دارم. از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
  لطفاً ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. درصورتی‌که پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید از طریق چت آنلاین که در پائین سمت چپ دکمه آن وجود دارد، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما نیز سایر روش‌های تماس با پشتیبانی را مشاهده فرمائید.

برای ثبت‌نام در دوره اتوکد ابتدا در همین سایت ثبت‌نام نمایید.

ثبت‌نام در صاحو دیزاین