از هریک از روش‌های زیر می‌توانید جهت پرداخت هزینه دوره‌ها و خدمات استفاده نمائید:

۱. درگاه بانکی: در این روش، پس از انتخاب دوره یا خدمات مورد نظر، با تائید مبلغ و انتخاب دکمه پرداخت، به درگاه بانکی منتقل خواهید شد که در این صفحه و با وارد کردن اطلاعات خود، می‌توانید پرداخت را کامل نمائید. پس از پرداخت موفق، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. همچنین برای پرداخت اقساط و یا پرداخت ورکشاپ‌ها می‌توانید مبلغ موردنظر خود را از طریق این درگاه واریز نمائید.

۲. واریز به شماره حساب (کارت): برای کارت به کارت، می‌توانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 6037997599628824 (بانکی ملی) به نام آینده‌سازان اورنگ تتیس واریز نمائید. لطفا پس از واریز وجه و پرداخت موفق، تصویر فیش واریزی را از طریق یکی از روش‌های زیر برای ما ارسال فرمائید.
ارسال به واتسپ: 09907319737
ارسال به ایمیل: info@sahodesign.ir

۳. پرداخت حضوری: درصورت تمایل به پرداخت مبلغ به‌صورت حضوری، می‌توانید به آدرس تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، برج بیژن، طبقه دوم اداری، واحد ۹ و یا آدرس شعبه رشت، گلسار، بلوار سمیه، مجتمع آرامیس، طبقه سوم، واحد ۳/۲ مراجعه نمائید و مبلغ مورد نظر را تحویل دهید.

۴. پرداخت با رمزارز: درصورتی‌که نمی‌توانید از طریق هریک از روش‌های مذکور در بالا پرداخت خود را انجام دهید، می‌توانید مبلغ واریزی را با رمزارز تتر به آدرس کیف پول زیر انتقال دهید. دقت کنید که ارز مورد انتقال تتر و برروی شبکه بایننس (BEP-20) باشد. پس از پرداخت نیز، اطلاعات مربوط به پرداخت را برای ما ارسال فرمائید.

0x5b518219FfA0B18a069D5fbBF7C77EdBd8b42b33
پرداخت از طریق Trust Wallet
روش‌های پرداخت