دوره معماری داخلی

معماری داخلی
دوره جامع معماری داخلی یک دوره آموزشی کامل برای افرادی است که علاقه‌مند به ورود به حوزه معماری هستند. در این دوره، شرکت‌کنندگان از مبتدی تا حرفه‌ای، همه مفاهیم و مهارت‌های لازم برای طراحی ساختمان و فضاهای داخلی را یاد می‌گیرند. این دوره با مباحث پایه‌ای و اصلی معماری آغاز می‌شود و به تدریج به مباحث پیشرفته‌تر پرداخته می‌شود.
در پایان این دوره، شرکت‌کنندگان به مهارت‌هایی همچون برقراری ارتباط با مشتریان، ارائه و توجیه طرح‌های خود، و شروع یک کسب‌وکار موفق در زمینه معماری آموزش داده می‌شوند. همچنین، اخذ مدرک داخلی و مدرک معتبر بین‌المللی از این دوره، تخصص و دانش فرد را در حوزه معماری تائید می‌کند و می‌تواند برای افرادی که به ادامه تحصیل یا شروع حرفه معماری در داخل یا خارج از کشور علاقه‌مند هستند، بسیار مفید باشد.
مدرک رلیانس فرانسه پشتیبانی آنلاین پرداخت به صورت اقساط
 1. نقشه‌خوانی و نقشه‌کشی با اتوکد
 2. شناخت مواد و مصالح ساختمانی
 3. طراحی مفهومی (ارگونومی، روان‌شناسی رنگ، نسبت‌های طلایی، هنرهای تجسمی، و فِنگ‌شویی)
 4. تری‌دی‌مکس، موتور رندر وی‌رِی، و پست پروداکشن
 5. سبک‌شناسی معماری داخلی
 6. نرم‌افزار مدلینگ رِویت
 7. طراحی معماری داخلی
 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  خیر. تمامی موارد مورد نیاز در این دوره پوشش داده خواهند شد.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند، گواهی معتبر و بین‌المللی را دریافت خواهند کرد. این مدرک در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها قابل ارائه می‌باشد و تصدیق اصالت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه مربوطه به بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)
 5. آیا امکان درخواست ریزنمرات دوره وجود دارد؟
  بله، پس از ثبت نمره توسط اساتید، دکمه درخواست ریزنمره ظاهر می‌گردد و با زدن برروی آن درخواست شما ثبت می‌گردد و پس از مدتی ریزنمرات شما برای‌تان ارسال می‌گردد.
 6. چگونه در کلاس شرکت کنم؟
  برای شرکت در کلاس درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را شروع کرده باشد، گزینه ورود به کلاس برای‌تان ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. (مشاهده راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها)
 7. سوالات بیشتری دارم. از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
  لطفاً ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. درصورتی‌که پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید از طریق چت آنلاین که در پائین سمت چپ دکمه آن وجود دارد، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما نیز سایر روش‌های تماس با پشتیبانی را مشاهده فرمائید.

برای ثبت‌نام در دوره معماری داخلی ابتدا در همین سایت ثبت‌نام نمایید.

ثبت‌نام در صاحو دیزاین